Pavel Matoušek, seznamte se s AAApoptavka.cz

Pavel Matoušek je český internetový podnikatel známý především díky projektům Ukažse.cz, Hyperslevy.cz a AAApoptavka.cz. Podniká i v zahraničí, zejména v Polsku a na Slovensku. Po maturitě na průmyslové škole elektrotechnické studoval ČVUT, školu však nedokončil. Jednu z prvních fotoseznamek na českém internetu založil Matoušek v prosinci 2003 se spolužákem z ČVUT Jiřím Čejkou. Celkový počet uživatelů přesáhl čtvrt milionů registrací a přibližně 3 milióny vložených fotek. V roce 2007 odkoupila úspěšný projekt společnost MAFRA.

V roce 2003 obnovil Matoušek s Antonínem Růžičkou starší projekt databáze filmů, herců a tvůrců. Filmová databáze spolupracuje s Národním filmovým archivem.

V roce 2006 založil poptávkový server AAAPoptávka.cz, jenž se dle údajů zveřejňovaných společností stal největším poptávkovým serverem na českém internetu a největší databází veřejných zakázek v České republice.

V roce 2008 zakládá spolu s Jaromírem Muchkou server pro srovnání cen na internetu Hyperzboží.cz a později v roce 2010 slevový portál Hyperslevy.cz. Loni odkoupil Matoušek od společnosti MAFRA alternativního mobilního operátora Klikniavolej.cz, jenž funguje na bázi zpětného volání v rámci ČR a zejména do zahraničí.

Související články

Pavel Matoušek: Díky mému projektu se měsíčně uskuteční obchody za půl miliardy / Profit, 20.1.2012

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *